Sang de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Real RP
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 my sign is vital, my hands are cold

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:46 pm

-Poate pentru tine nu conteaza, dar pentru mine da. Deageaba nu recunosti ca iti pasa , nu trebuie sa o faci. spuse dand din umeri.
Ofta incet si se indrepta spre iesirea din baie.
-Dar daca vrei sa imi demonstrezi contrariul esti liber sa o faci.spuse zambind si merse in living stand pe canapea acum.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:49 pm

Ajunse in living in cateva secunde.
-Cred ca tu ai impresia ca toti barbatii se invart in jurul tau si toti iti cad la picioare. Ei bine, afla ca eu nu ma numar printre ei. spuse ciufulindu-i parul si se tranti pe canapea, langa Isabella. Zau de nu-i venea sa plece mai repede.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:52 pm

-Nu am zis niciodata asta, tu ai zis-o. Si crede-ma daca ai stii ce trecut am avut nu ai mai zice asta.Nici macar nu ai bagat de seama cum am reactionat cand ai inceput sa ma saruti, dar ai fost prea bagat in acel joc idiot sa vezi reactile mele. spuse usor nervoasa.
Nu il privi, doar conitnua sa stea pe canapea cu picioarele la piept in acel moment simtind acele amintiri si fiori si ahh ii venea sa sparga ceva .
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 1:00 pm

Isi dadu ochii peste cap.
-Bine, de data asta chiar trebuie sa plec. zise nervos.
Se ridica de pe canapea si iesi pe usa, parasind vila. Nu ii mai spusese nimic Isabellei. S-ar fi enervat si mai mult.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 1:04 pm

Il lasase sa plece, simtind cum lacrimile amare incepusera sa i se prelinga pe obraji.Isi musca buzele, desi ar fi vrut ca Ash sa fi fost acolo. Se ridica de pe canapea, mergand in camera ei se schimbase din nou intr-un tricou mai lung asa dormea ea deobicei si iesise pe balcon.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 5:50 am

Cand plecase, Isabella incepuse sa planga. Vazuse asta, insa o ignorase pe moment. Abia acum realiza ca fusese un idiot. Unul mare. Asa ca se intoarse, zburand si aterizand drept in spatele Isabellei, pe balcon.
-Bine, acum nu trebuie sa plangi...zise dandu-si ochii peste cap.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 5:53 am

Nu ii raspunse. Nu vedea de ce sa o faca.Doar isi muscase buzele si isi sterse lacrimile privind aiurea pe afara.
-De ce ti-ar pasa? intreba fara sa se intoarca.
Acum devenea scorpie, chiar daca teoretic ar fi trebuit sa taca, dar nu putea. Se intoarse spre el, nu mai plangea, dar doar se multumi sa il priveasca urat si statea cu spatele de balustrada privindu-l calma.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 5:55 am

Isi dadu ochii peste cap si se aseza cu fundul pe balustrada.
-Nu-mi pasa. spuse scurt si pe un ton neutru. Vreau doar sa stiu de ce plangi. zise privind-o fix.
Nu ii spusese ceva care sa o raneasca, iar daca Isabella nu-i intelegea sarcasmul era strict treaba ei.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 5:57 am

-Atunci nu prea vad de ce ti-as raspunde. spuse dand din umeri si privindu-l calma.
Nu intelegea de ce se mai intoarse acum, dar nu mai conta nimic.Nu plangea din cauza lui, doar amintiri idioate care au venit la momentul total nepotrivit.
-Doar niste amintiri....nimic important. spuse pe un ton sec.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:00 am

Ash era genul de om care, prin curiozitatea de care dadea dovada de cele mai multe ori, rasucea cutitul in ranile altora in mod involuntar.
-Ce amintiri? In legatura cu ce? intreba pe acelasi ton neutru si ridica slab din umeri.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:03 am

-Stii sa rasucesti cutitul in rana nu gluma. spuse pe un ton ironic si ofta apoi .
Privi in alta parte cam de cand aparuse, nu prea se uita la el,dar nici nu prea avea motiv sa o faca.
-In legatura cu violuri, bataie si alcool . spuse calm si pe un ton mai rece.
Nu vroia sa dea mai multe detalii, nu avea de ce, dar daca continua asa sa rasuceasca cutitul in rana nu iesea de bine.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:05 am

Se incrunta privind-o. Clar, era incurcat de aceasta data.
-Adica...ai fost violata, batuta si imbatata? intreba privind-o perplex. Asta interpretase el, insa avea mai multe interpretari, desigur. Oricum, era curios si vroia sa afle chiar daca rasucea cutitul in rana.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:08 am

Isi musca buzele pe moment.
-Violata nu am fost, dar sa o patesc cam in fiecare zi din cauza tatei da. Batuta am fost, destul de mult, si legat e alcool tata e alcoolic si deaia locuiesc singura acum, dar in schimb am fost drogata . spuse dand din umeri.
Erau mai multe de genul, dar ehh nu mai conta acest lucru . Ofta incet si se aseza pe masa de pe balcon.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:10 am

Se inrosise la fata de data asta. Ii parea rau ca nu isi tinuse gura, si vroia sa isi ceara scuze insa era prea tarziu. Se aseza lang ea pe masa si isi puse o mana in jurul brunetei.
-Scuze...reusise sa spuna in soapta pupand-o pe obraz.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:12 am

-Pentru? intreba.
Isi alsase capul pe umarul lui privind aiurea afara numai pe el nu.Nu intelegea de ce isi cerea scuze, nu ii facuse nimic deci nu prea vedea acum logica, dar ehh nu mai conta acum lucrul acesta.Facuse destule prostii si il enervase si ea, cam mult, dar nu putea sa taca.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:16 am

Isabella isi cam forta norocul, facandu-l pe Ash sa strambe din nas.
-Pentru ca sunt idiot si nu-mi pot tine gura. zise scurt si ofta, retragandu-si mana dupa aceea. Cand bruneta isi puse capul pe umarul lui, Ash zambi slab si o saruta pe frunte.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:19 am

-Aaaaa, nu trebuia sa iti ceri scuze. spuse zambind incet si continuand sa stea cu capul pe umarul lui.
Zambi incet cand o saruta pe frunte si continua sa stea fiindu-i destul de somn in acel moment.Isi musca usor buza.
-Cred ca merg sa ma culc...ramai? intreba privindu-l de aceasta data.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:23 am

-Nu mereu imi cer scuze. Asa ca bucura-te de momentul asta. zise sarcastic si rase.
Ar fi vrut sa plece, insa nu putea sa o lase pe Isabella singura in starea in care se afla si dupa ce aflase ce patise ea in trecut.
-Ok, raman...zise urmand-o apoi.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:26 am

-Ma simt flatata. spuse chicotind incet.
Intrase in dormitor si se tranti pe pat, facandu-i si lui Ash loc. Nu era chiar tat de nesimtita, sa il lase sa stea in picioare.
-Mersi...ca ramai. spuse serioasa si facandu-i semn sa se aseze si el.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:29 am

Zambi, asezandu-se langa ea pe pat si privi aiurea prin camera oftand scurt.
-Noapte buna. ii sopti pupand-o din nou pe frunte si o lasa sa doarma. El oricum nu avea nevoie de somn. Nu era slabit inca, asa ca avea sa stea treaz toata noaptea.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:32 am

Zambi incet si adormi in scurt timp .Fara sa vrea se intoarse in asa fel incat isi puse capul pe pieptul brunetului continuand sa doarma. Putea sa spuna ca avea un somn linistit, momentand , dar avea sa vada cat de mult va dormi fara sa tipe pe bune sau ceva in genul.Spera totusi ca va avea un somn linistit.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:38 am

Isi plimba degetele pe bratul ei, privind tavanul aiurea. Spera ca noaptea sa treaca repede, n-avea chef sa stea degeaba si sa se plictiseasca uitandu-se pe pereti si pe tavan.
Din cand in cand o mai privea pe Isabella si zambi cand aceasta isi puse capul pe pieptul lui.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:41 am

Era vreo 5 dimineata, cand bruneta se trezise tipand la propriu. Respira repede si ofta incet ducandu-si mainile pe chip, calmandu-se cat de cat. Ura cosmarurile de genul, dar acum nu mai conta. Uitase ca Ash era cu ea, si simti un gol in stomac, dar acum nu mai conta acest lucru.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:43 am

Isi intoarse brusc capul spre ea cand ii auzise tipetele si se incrunta, privind-o ingrijorat.
-Hey, a fost doar un cosmar...ii sopti incercand sa o linisteasca si o saruta pe frunte.
Nu stia chiar ce sa ii zica altceva ca sa o faca sa se simta mai bine.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:45 am

Tresari cand ii auzi vocea. Crezuse ca a plecat, dar isi aminti ca dormise pe el. Se calmase cat de cat si dadu afirmativ din cap.
-Doar un cosmar...sopti.
Se lasa iar pe spate privindu-l si zambind incet.
-Nu ai plecat deloc? intreba curioasa si somnoroasa in acel moment.
Back to top Go down
Sponsored content





my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
my sign is vital, my hands are cold
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sang de Lune :: Înafara orașului :: Pădurea-
Jump to: