Sang de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Real RP
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 my sign is vital, my hands are cold

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 11:33 am

-Medicina...zise mai mult pentru el si zambi privind-o pe bruneta. Dragut.
Ei bine, el era criminalist. Terminase facultatea in urma cu douazeci de ani, iar acum tot ce spera era sa fie promovat.
-Chiar pareai de 18. spuse razand.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 11:35 am

Chicoti incet.
-Tu cu ce te ocupi? Pe langa toata faza cu vampirul mare si rau? intreba scotand limba la el.
Lua cateva guri din cocktail si zambi privindu-l calma stand rezemata de spatarul canapelei.Se mai incalzise ceea ce era perfect.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 11:41 am

"Vampirul mare si rau". Chestia asta il facuse sa ii arunce o privire urata brunetei.
-Criminalist. spuse scurt si se facu mai comod pe canapea.
Era o meserie ce il facea sa se simta bine, insa totodata se folosea de asta i cazul in care ar fi fost raportate anumite crime al caror autor fusese chiar el. Ii era simplu asa. Stergea el urmele, si avea grija sa iasa vinovat oricare alt suspect, nicidecum el.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 11:43 am

Bagase o fata inocenta cand ii aruncase o privire urata.
-Ahaa, deci m-ai putea omori fara probleme si nimeni sa nu stie ca esti tu. spuse ganditoare si mintea ei deja isi facea ceva scene mai sadice.
Isi scutura capul inainte sa mearga prea departe.
-Da nu mi-ai face rau nu? intreba cu o voce inocenta de copil.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 11:48 am

-Daca ai merita-o, nu vad de ce nu ti-as face rau. spuse ridicand din umeri, avad apoi intiparit pe chip un zabet usor sadic. Ti-am zis doar ca nu-s de incredere. adauga.
Putea ucide pe oricine, atata timp cat simtea o ura sincera si implacabila pentru acea persoana.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 11:52 am

Ridica o spranceana prividnu-l.
-Daca vroiai sa imi faci ceva ai fi facut-o deja si nu prea mi se pare ca nu esti de incredere. spuse ganditoare si chicoti incet.
-Si in plus nu ti-am facut nimic sa ma omori sau sa imi faci orice altceva.continua pe un ton calm.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 11:55 am

Ofta incet. Se saturase deja sa ii explice ca sa aibe incredere in el ar fi fost cea mai mare tampenie pe care ar fi facut-o vreodata.
-Eu doar te-am avertizat. spuse apoi se ridica in picioare. Ook, hai ca te las. Ne vom mai vedea. zise sarutand-o pe obraz.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 11:56 am

-De ce pleeci? Mai vreau sa stai. spuse serioasa si lasa paharul pe masa privindu-l dulce si inocenta.Haidee mai ramai , nu vreau sa stau singura.continua.
Chiar nu vroia si ii placea compania lui chiar daca tot o avertiza in legatura cu el nu prea tinea cont de asta.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 11:58 am

Era aproape de iesire. Insa nu. Don'soara Isabella era chipurile prea frioasa ca sa il lase sa plece. Deja o vedea ca pe un copil ce se afla in permanenta nevoie de protectie. Isi dadu ochii peste cap intorcandu-se in dreptul canapelei si se aseza oftand langa bruneta.
-Bine. Am chef de vin rosu. zise scurt apoi o privi.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:01 pm

Ii zambi dulce si il saruta pe obraz. Se ridica si merse in bucatarie luand sticla de vin rosu si un pahar.Puse lichidul rosu in pahar si se intoarse cu tot cu sticla.Ii daduse paharul si lasase sticla pe masa.
-Merg sa fac un dus, in cinci minute sunt inapoi.Daca pleci ma supar rau pe tine. spuse serioasa si privindu-l dulce.
Ar fi vrut sa ii spuna ca poate sa stea cu ea in baie, dar ehh nu vroia ca bruntul sa interpreze altceva.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:04 pm

Ok. Il lasa singur. Perfect. Ideea era ca Ash nu era obisnuit sa se comporte frumos cu cineva, in marea majoritatea a timpului era pe cont propriu si nu facea nimic altceva decat sa se poarte cu ceilalti urat, ca si cum ar fi fost niste gunoaie si nimic mai mult.
Astepta pe canapea, avand paharul in mana si se ridica in picioare incepand sa se plimmbe usor prin living, analizand fiecare fotografie in parte de pe rafturi.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:06 pm

Merse in baie si dadu drumul la apa calda.Stia ca brunetul o putea auzi orice face, deci nu se prea chinuia sa faca ceva special.Incepuse sa se dezbrace si dupa ce ramase goala intrase in dus lasand apa calda sa ii mangaie usor corpul rece ca gheata din cauza ca sarise ca nebuna in lac.
-Ce bien e...sopti cat pentru ea.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:09 pm

Isi dadu ochii peste cap si bau tot paharul dintr-o inghititura. Lasa paharul pe masa si urca la etaj, nimerind baia cu usurinte, dupa mirosul ei. Bine. Isi daduse seama de "strategia" ei, asa ca vroia sa ii faca jocul. La urma urmei, pentru el nu putea fi nimic altceva decat unn joc. Sau poate ca nu...
Oare se indragostise de ea, asa cum spusese si vanatorul din padure? Nu. Era o afirmatie stupida, cretina, si fara logica.
Intra in baie fara sa mai bata la usa si rase.
-Vezi ca intru in cabina. zise mai mult vrand sa o sperie sau doar sa-i vada reactia. Dar era in stare s-o faca.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:11 pm

Tresari cand ii auzi vocea.
-Ceee?! atat iti trebe sa intri in dus cu mine ca te castrez. marai bruneta.
Nu era nici un joc la mijloc, care sa il atraga sau ceva de genul.Vroia doar sa faca un dus linistita, dar se pare ca brunetul intelesese total gresit acest lucru.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:14 pm

Nu-i pasa de comentariul ei. Sa zicem ca avea sa fie doar un dus si nimic mai mult. Mai vazuse femei dezbracate, si banuia ca si Isabella mai vazuse barbati dezbracati. Banuia.
Incepu sa se dezbrace si in cateva clipe aparu in cabina de dus.
-Stai linistita, nu te violez...inca. zise amuzat si rase.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:16 pm

Il lovise in umar cand aparuse in fata ei si se inrosi usor la fata, privindu-l inca urat.Parul lung si negru ii acoperea sanii acum, macar atat , dar in rest o putea vedea in toata splendoarea ei.
-Inca fiind cuvantul de baza. spuse privindu-l urat inca.
Isi musca usor buza stand in fata lui incercand sa nu il injure prea tare.
-Atat iti trebe sa ma violezi. spuse.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:18 pm

Ii prinse mainile deasupra capului ei, tinandu-le pe faianta rece si afisa un zambet rautacios.
-Nu ti-a zis mami sa nu bagi straini in casa? ii sopti la ureche, sarutandu-i incet lobul urechii apoi.
Logic, n-avea de gand sa o violeze...inca. Putea insa nu vroia.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:20 pm

-Nu, nimeni nu mi-a zis sa bag straini in casa. spuse privindu-l urat.
Simti faianta rece si tresari . Nu ii placea ceea ce facea bruentul, desi corpul ei reactonase cand incepuse sa ii sarute lobul urechii, simitnd acei fiori placuti, dar totusi nu il credea chiar asa de rau.
-Nu esti atat de nesimtit incat sa imi faci ceva....cred.spuse.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:27 pm

-De ce ma provoci in loc sa ma opresti? intreba inca avand acel zambet rautacios intiparit pe chip. Cobori cu buzele pana pe gatul ei, sarutandu-l intr-un mod pervers.
Din partea lui, putea sa-l opreasca. N-avea decat. El unul avea chef de joaca.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:30 pm

-Hmmm poate pentru ca imi place sa ma joc? Si sincer esti singuru pe care l-am lasat atat de departe sa spunem. spuse chicotind incet.
Tot nu ii convenea ca avea mainile tinute de ale lui si corpul ei reactiona prea mult la saruturile lui.
-Da-mi drumul la maini macar...sopti.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:33 pm

-Ciudat...caci si eu am chef sa ma joc. ii sopti sarutandu-i apoi sanii intr-un mod lent si pervers.
Pana la urma ii dadu drumul la maini. Hotari sa o lase balta, asa ca Ash continua sa se spele, dand la apa fierbinte, si ii pasa dusul Isabellei, el vrand sa iasa din cabina.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:36 pm

Il injura putin cand incepuse sa ii sarute sanii, dar putea sa jure ca era o senzatie perfecta in acel moment.
Se spala ceva mai calma dupa ce acesta parasise cabina de dus, dar era constienta ca bruentul se afla inca in baie. Iesise si ea dupa doua minute incepand sa se stearga la corp.
-Cam repede ti-a pierit chefu. spuse.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:38 pm

-Daca as fi vrut sa te violez, as fi avut grija sa te ranesc mai intai fizic si apoi eventual sa te duc la mine acasa. Nu mi-as viola victimele in vilele lor. zise razand incet si se sterse pe corp iar apoi incepu sa se imbrace cu hainele pe care le lua de pe jos. Si da, chiar ii pierise cheful.
-Si nu ma fa sa ma razgandesc. spuse zambindu-i cu subinteles.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:41 pm

-De ce nu?imi place sa provoc. spuse ganditoare.
Incepuse sa se imbrace cu o fustita de blugi si o camasa descheiata la primii trei nasturi.
-Si in plus nu ai face asta, pentru ca iti pasa de persoana mea.Si inainte sa comentezi, daca nu iti pasa nu m-ai fi salvat de vanatori si acum clar nu mai eram vie.spuse calma.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:43 pm

Cand o auzi se incrunta un pic. In niciun caz nu ii pasa de ea! Nu simtea nimic. Ah, la dracu, nu vroia sa creada ca simtea ceva anume pentru Isabella!
-Hai sa nu schimbam totusi faptul ca esti vie. Zi mersi ca te-am salvat, nu conteaza de ce am facut-o. spuse.
Back to top Go down
Sponsored content





my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
my sign is vital, my hands are cold
Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sang de Lune :: Înafara orașului :: Pădurea-
Jump to: