Sang de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Real RP
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 La mulți ani, David ! >:d<

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Céleste R. Sybille
Vampire
Vampire
Céleste R. Sybille


Posts : 51
Join date : 2012-08-01

La mulți ani, David ! >:d< Empty
PostSubject: La mulți ani, David ! >:d<   La mulți ani, David ! >:d< Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 9:57 pm

La mulți ani, David ! >:d< Tumblr_m41w55NPBb1rorb0x

Deși în ultimele ore nu ai fost tocmai cu nervii liniștiți și știu că o să mă omori când o să vezi asta, eu îți urez din toată inima un călduros la mulți ani !
Să fi fericit la nouăsprezece anișori și totul să-ți iasă exact așa cum vrei <3. Sper ca ziua de azi să fie una reușită și cine știe, poate o să ai vreo surpriză plăcută, zic și eu ;;). Încă o dată la mulți ani și tot ce-ți dorești, sweetheart :3.

P.S. : Mai lasă nervii. Nu merită :-j :o3
Back to top Go down
https://dark-night.rpg-board.net
David Xavier Spench
Vampire
Vampire
David Xavier Spench


Posts : 30
Join date : 2012-08-02
Age : 30

La mulți ani, David ! >:d< Empty
PostSubject: Re: La mulți ani, David ! >:d<   La mulți ani, David ! >:d< Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 10:26 pm

Tuu : | . Da' căpățânoasă mai ești :-L . Păi nu ieși tu afară azi? Să vezi ce-o să te alerg. Trecând peste, mersi mult. Deși mi-ai mai spus și azi-noapte pe la 12, apreciez efortul de a scrie și aici >:d<.
Back to top Go down
Samantha Cooperfield
Human
Human
Samantha Cooperfield


Posts : 29
Join date : 2012-08-03

La mulți ani, David ! >:d< Empty
PostSubject: Re: La mulți ani, David ! >:d<   La mulți ani, David ! >:d< Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:06 am

(Bine că nu menţionezi de efortul meu de a sta strează toată noaptea ca să-ţi spun la mulţi ani ! )


La mulţi ani (şi din partea lui Ozzy care refuză să-ţi zică asta frumos), să trăieşti şi să o duci bine. Te iubim muuuuult de tot (eu) şi vrem să vii odată în Cluj că ne e dor de tine : o 3 . Ăăă... mă doare neuronul prea tare, îţi mai spun când vii.

Kisses and hugs şi tot ce mai vrei tu de ziua ta. :3
Back to top Go down
Céleste R. Sybille
Vampire
Vampire
Céleste R. Sybille


Posts : 51
Join date : 2012-08-01

La mulți ani, David ! >:d< Empty
PostSubject: Re: La mulți ani, David ! >:d<   La mulți ani, David ! >:d< Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:12 am

El e nerecunoscător ! Târfă masculină =)). Știți voi :>. Și stai să vezi ce o să mi-o iau eu pentru chestia asta =))
Back to top Go down
https://dark-night.rpg-board.net
David Xavier Spench
Vampire
Vampire
David Xavier Spench


Posts : 30
Join date : 2012-08-02
Age : 30

La mulți ani, David ! >:d< Empty
PostSubject: Re: La mulți ani, David ! >:d<   La mulți ani, David ! >:d< Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:25 am

@ Aless: Waa, mersii iubb :o3. Aveam de gând să menționez când intrai ;;). Oricum, știi că te iubesc >:d<. O să îmi iau zborul spre Cluj cât de curând. Trebuie să iau o fișă medicală de la spital, ceva pentru antrenor și na, e obligatoriu să ajung și pe acolo. Transmite-i lui Ozzy că-i doresc să-i moară capra ! :">

@ Alle: Să vezi ce-ți dau. Cățea ! :-w
Back to top Go down
Edward E. Morticai
Vampire
Vampire
Edward E. Morticai


Posts : 27
Join date : 2012-08-02

La mulți ani, David ! >:d< Empty
PostSubject: Re: La mulți ani, David ! >:d<   La mulți ani, David ! >:d< Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:27 am

Aloo, David, tu ce ai cu capra mea (care eşti tu xD). La mulţi ani, să mori mult mai repede decât mine ca s pot să vin săbocesc cu o capră nouă la tine la înmormântare, fenomene din astea. Să te înneci cu ceva +.+ , te iei de capra mea.
Back to top Go down
David Xavier Spench
Vampire
Vampire
David Xavier Spench


Posts : 30
Join date : 2012-08-02
Age : 30

La mulți ani, David ! >:d< Empty
PostSubject: Re: La mulți ani, David ! >:d<   La mulți ani, David ! >:d< Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:30 am

Nu mă băga pe mine în fanteziile tale zoofile, femeie perversă și nebună. N-am eu treabă cu tine [-(. Ozzyy, tăia-ți-aș gâtul, cum făcea Domnul Todd, aseară ;;)
Back to top Go down
Edward E. Morticai
Vampire
Vampire
Edward E. Morticai


Posts : 27
Join date : 2012-08-02

La mulți ani, David ! >:d< Empty
PostSubject: Re: La mulți ani, David ! >:d<   La mulți ani, David ! >:d< Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:34 am

Vaaai, aceste cuvinte mă doare la prostată. Eu? Zoofilă? Nu poţi spune aşa ceva despre mine. Poate eşti tu un animal, dar asta nu justifică nimic. Şi eu te iubesc, da' domnu' Todd aseară n-a spus nimic.
Back to top Go down
David Xavier Spench
Vampire
Vampire
David Xavier Spench


Posts : 30
Join date : 2012-08-02
Age : 30

La mulți ani, David ! >:d< Empty
PostSubject: Re: La mulți ani, David ! >:d<   La mulți ani, David ! >:d< Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:55 am

Ai prostată? : O
Vai, dar noi toți am crezut că ești fată. You know, boobs, and ass, and... și transmisia de încheie aici *beeeeeeeeep*
Ne-ai dezamăgit pe toți [-(
Back to top Go down
Bianca J. DuPont
Vampire
Vampire
Bianca J. DuPont


Posts : 24
Join date : 2012-08-02

La mulți ani, David ! >:d< Empty
PostSubject: Re: La mulți ani, David ! >:d<   La mulți ani, David ! >:d< Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 10:07 am

Chiar luv : O ești bărbat? Pot să mă dau la tine? ;;)
Back to top Go down
Edward E. Morticai
Vampire
Vampire
Edward E. Morticai


Posts : 27
Join date : 2012-08-02

La mulți ani, David ! >:d< Empty
PostSubject: Re: La mulți ani, David ! >:d<   La mulți ani, David ! >:d< Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:03 pm

În câte dintre relaţiile noastre sunt fată, pe bune acum?
Da, mă, am prostată. Ţi-am dat-o ţie în grijă când am venit s-o văd pe Aless - baby.
Back to top Go down
Sponsored content





La mulți ani, David ! >:d< Empty
PostSubject: Re: La mulți ani, David ! >:d<   La mulți ani, David ! >:d< Icon_minitime

Back to top Go down
 
La mulți ani, David ! >:d<
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» SPENCH, David Xavier
» Ieeeeeeeeeee ! La mulţi ani :3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sang de Lune :: Out of RP :: Aniversări-
Jump to: