Sang de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Real RP
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 SPENCH, David Xavier

Go down 
2 posters
AuthorMessage
David Xavier Spench
Vampire
Vampire
David Xavier Spench


Posts : 30
Join date : 2012-08-02
Age : 30

SPENCH, David Xavier Empty
PostSubject: SPENCH, David Xavier   SPENCH, David Xavier Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 2:09 am

I am the one who lived forever,
I am infinite for the finite time
I am David xavier Spench.

SPENCH, David Xavier Tumblr_m47o9mNfPD1rsimjlo1_500

You think it's easy to change yourself in a 1000 years?


Full Name:
David Xavier Spench

Nicknames:
Dave, D, Dex, DX

Age:
Aparent 21, dar are peste 1000

Job:
Drug dealer, cântăreț și dansator

Rasă:
Vampir



In this gray world, I can choose my colours.

Likes:
&&. Muzica
&&. Dansul
&&. Vinul roșu
&&. Noaptea
&&. Plimbările
&&. Ploaia


Dislikes
&&. Aroganța
&&. Monotonia
&&. Glumele proaste
&&. Minciuna
&&. Prostia
&&. Lașitatea


Personality
Calculat ºi calm, David este întruchiparea bãrbatului perfect, deºi la un momentdat, îþi vei da seama cã nu este tocmai aºa. Atent cu femeile, considerã cã ele trebuie trataie întotdeauna cu respect ºi rareori îl vei vedea vorbindu-i urât unei persoane de sex feminin, indiferent de modul în care aceasta îl trateazã. Are o personalitate complicatã ºi de multe ori, nu-ºi împãrtãºeºte problemele cu nimeni, þinând totul pentru el. Face totul ca la carte, indiferent de ce ar fi vorba. Când este nervos, nu este recomandat sã îi stai în cale, cãci nu se ºtie niciodatã cum va reacþiona. Când vine vorba despre femeia iubitã, David poate fi un romantic incurabil. Are grijã de ea, asigurându-se cã nimeni ºi nimic nu îi va face nimic.



You will sink into my past, because it's darkness scares you.

Parents:
Nu-i cunoaște

Siblings
-

Short History
Nu-și amintește nimic din vremea copilăriei. A fost crescut de un călug, ce era la rândul lui vampir și învățat de acesta cum să se hrănească. Când a crescut a plecat de acasă, călătorind peste tot în lume, cunoscând astfel fiecare părticică a acesteia. Nu i-au plăcut niciodată persoanele băgăcioase, așa că a evitat pe cât posibil să se bage în seamă cu prea multă lume. În prezent se ocupă cu traficul de droguri, fiind dansator și cântăreț într-o trupă.
Back to top Go down
Céleste R. Sybille
Vampire
Vampire
Céleste R. Sybille


Posts : 51
Join date : 2012-08-01

SPENCH, David Xavier Empty
PostSubject: Re: SPENCH, David Xavier   SPENCH, David Xavier Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 2:14 am

Acceptat !
Back to top Go down
https://dark-night.rpg-board.net
 
SPENCH, David Xavier
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sang de Lune :: Show us your true face :: Aplicaţii :: Aplicaţii acceptate-
Jump to: