Sang de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Real RP
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ioi, Bea, îi ziua ta?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Serj A. Darksea
Human
Human
Serj A. Darksea


Posts : 9
Join date : 2012-08-05

Ioi, Bea, îi ziua ta? Empty
PostSubject: Ioi, Bea, îi ziua ta?   Ioi, Bea, îi ziua ta? Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 10:55 pm

Deşi am avut grijă să te sun azi-noapte pe la două (şi tu dormeai) să-ţi spun la mulţi ani, îţi mai spun odată aici.

La mulţi ani < 3 !

Să ne trăieşti mult şi bine, să ne faci să râdem, să rămâi cea mai pitică în grup după Ozzy şi să râdem de tine că tu "vara nu dormi" da' când mergem la tine dimineaţa să plimbăm javrele tu sforăi de spargi geamurile. Te iubim muuuult de tot pe tine şi pe your boobz. Ăăă... Dau pe dinafară de inspiraţie. Te scoatem noi diseară pe undeva să ne facm muci şi să ne strângă vreun boschetar din şanţu' lui. Lăăăv lăv :3
Back to top Go down
Beatrice L. d'Louise
Vampire
Vampire
Beatrice L. d'Louise


Posts : 7
Join date : 2012-08-05
Age : 27

Ioi, Bea, îi ziua ta? Empty
PostSubject: Re: Ioi, Bea, îi ziua ta?   Ioi, Bea, îi ziua ta? Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 12:00 am

  • Hai să te violeze Melcul ! Nu dormeam TToTT. Mă uitam la desene și nu aveam chef de voi >:). Alle poate să confirme !
    Așaaa, reveniind. Melsii muult di tăăt, bree :o3. Și eu nu sforăi ! Nu fi pedobear ! Deci nu fii că te crăp :-L. Oh și stai... Mă scoateți? Adică îți miști your sexay ass până în Bucă să mă scoți pe mine afară? :o3
Back to top Go down
Serj A. Darksea
Human
Human
Serj A. Darksea


Posts : 9
Join date : 2012-08-05

Ioi, Bea, îi ziua ta? Empty
PostSubject: Re: Ioi, Bea, îi ziua ta?   Ioi, Bea, îi ziua ta? Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 12:06 am

Adică ai chef de desene dar nu ai chef de mine? Lasă că vezi tu ce-ţi fac... Lasă că vezi! Doar să-mi pun lăbuţa pedofilă pe tine, mă auzi? Nici nu-s aşa de pedofil până-n septembrie... :]] Kissu ya.

My sexy ass e posibil să se mişte până acolo, dar nu ştiu foarte clar. Poate vii tu până la mine. Naiba ştie. Oricum, mă mănâncă palmele de când nu te-am văzut xD. De când aveai 15 ani ... Ce vremi. Ce vremi...
Back to top Go down
Beatrice L. d'Louise
Vampire
Vampire
Beatrice L. d'Louise


Posts : 7
Join date : 2012-08-05
Age : 27

Ioi, Bea, îi ziua ta? Empty
PostSubject: Re: Ioi, Bea, îi ziua ta?   Ioi, Bea, îi ziua ta? Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 12:20 am

  • Ia taci din gură. Era două, oficial era ziua mea, așa că mi se permite. În fond, de câte ori nu te-am sunat eu și erai ocupat cu cine știe ce fufă? :-w
    Eu zic mai bine să te miști tu. Și așa n-ai ce face și totodată o iei și pe Lămâiaaa aia acrăă pe care o iubesc atât de mult după tine :3. Apropoo, pe unde-i umblă curu'?
    Șiii.... Dacă te mănâncă palmele, ce-ai vrea să faci?
Back to top Go down
Céleste R. Sybille
Vampire
Vampire
Céleste R. Sybille


Posts : 51
Join date : 2012-08-01

Ioi, Bea, îi ziua ta? Empty
PostSubject: Re: Ioi, Bea, îi ziua ta?   Ioi, Bea, îi ziua ta? Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 12:25 am

  • Iubiriciuuu meu ;3. La mulți, mulți ani honey, să ne trăiești și să fi în continuare zăpăcita găștii :o3. David a sunat mai devreme când tu erai prin baie și ți-a transmis toate cele care trebuie : )). A zis că mai are puțin și ajunge în Cluj :-?. Deci nu o să mai ne viziteze prea curând. Revenind la trebuirile nostre, Sergiu se cam dă la tine =)
Back to top Go down
https://dark-night.rpg-board.net
Serj A. Darksea
Human
Human
Serj A. Darksea


Posts : 9
Join date : 2012-08-05

Ioi, Bea, îi ziua ta? Empty
PostSubject: Re: Ioi, Bea, îi ziua ta?   Ioi, Bea, îi ziua ta? Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 12:30 am

Tuta aia de lămâie acră are nişte treabă cu Ştim-Noi-Cine, The-One-Dat-Must-Not-Be-Named. Dar, dacă mă chemi aşa de frumos, poate venim şi noi. Dar nu promit nimic. Dacă nu, văd eu ce fac să mă văd cu tine. Must must must.

Nu pot să-ţi spun ce o să-ţi fac că eşti încă minoră. Dar îţi spun că nu-ţi fac un tort, în mod cert. O să te duc să bem o apă plată şi după văd eu în ce magherniţă te cazez :]]
Ştii că te iubesc :3

Sergiu nu se dă la nimeni. Este infailibil ca deobicei. (Vrei să mă dau la tine, piticot?)
Back to top Go down
Stefan de Nobili
Vampire
Vampire
Stefan de Nobili


Posts : 48
Join date : 2012-08-01

Ioi, Bea, îi ziua ta? Empty
PostSubject: Re: Ioi, Bea, îi ziua ta?   Ioi, Bea, îi ziua ta? Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 12:48 am

Credeţi sau nu, Serj m-a sunat (da, are numărul meu) să îmi spună că trebuie să-ţi spun la mulţi ani.

Spoiler:

O să te sun să-mi auzi vocea de balenă. La mulţi ani, dulşeaţă, să nu ajungi aşa o acreală ca mine... Ştii tu, chestii rudimentare. Dacă nu află mama că am plecat prea repede de acasă, vin şi eu : o 3 . Dar nebuna e nebună...
Back to top Go down
Beatrice L. d'Louise
Vampire
Vampire
Beatrice L. d'Louise


Posts : 7
Join date : 2012-08-05
Age : 27

Ioi, Bea, îi ziua ta? Empty
PostSubject: Re: Ioi, Bea, îi ziua ta?   Ioi, Bea, îi ziua ta? Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 12:52 am

  • @ Alle: Melsii iubiriciii :o3. Am vorbit cu David mai devreme, ajunsese în Cluj. Se ducea pe la Aless <3.

    @ Serj: Eviți subiectul "Fufe" =)). Așaa, dacă sunt minoră, nu înseamnă că sunt fraieră [-(. Pe cât facem pariu că știu mai multe decât tine? =))

    @ Ozzy: Tuu ;3. Nu voiai să-i urezi la mulți ani piticotului tău? :o3

    P.S. : Serj, ia dă-te la mine :>
Back to top Go down
Stefan de Nobili
Vampire
Vampire
Stefan de Nobili


Posts : 48
Join date : 2012-08-01

Ioi, Bea, îi ziua ta? Empty
PostSubject: Re: Ioi, Bea, îi ziua ta?   Ioi, Bea, îi ziua ta? Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 12:54 am

Bineînţeles că voiam, dar plănuiam să te sun... Oricum, la mulţi ani încă odată, să fii cea mai tare, (nu mai tare decât mine) şi să îl faci praf pe serj dacă vine la tine :]]. We're such a big family . Vreau nepoţei, să ştii =]]]]
Back to top Go down
Serj A. Darksea
Human
Human
Serj A. Darksea


Posts : 9
Join date : 2012-08-05

Ioi, Bea, îi ziua ta? Empty
PostSubject: Re: Ioi, Bea, îi ziua ta?   Ioi, Bea, îi ziua ta? Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 12:58 am

Nu mă pot da la tine acuma, că se uită toată lumea. Aşteaptă să vorbim feis tu feis.


Pe cât facem pariu că nu ştii mai multe decât al doilea ca vârstă din familia noastră? Oricum, la mulţi ani. O să vin... Sper. Poate fac rost şi de bani... (drank last night). Şi după, alte probleme.

@ Ozzy: Tu nu vrei cumva la Jaejoong? Vrei un şut în fund până acolo?
Back to top Go down
Sponsored content





Ioi, Bea, îi ziua ta? Empty
PostSubject: Re: Ioi, Bea, îi ziua ta?   Ioi, Bea, îi ziua ta? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ioi, Bea, îi ziua ta?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sang de Lune :: Out of RP :: Aniversări-
Jump to: