Sang de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Real RP
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Somebody i used to know

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Somebody i used to know Empty
PostSubject: Somebody i used to know   Somebody i used to know Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 3:42 pm

~Privat just Isa and Kane ~

Noaptea isi facea simtita prezenta.Bruneta inainta calma prin padure spre conacul parasit.Isi ura tatal in acel moment si lacrimile ii curgeau incet pe obraji in siroaie de lacrimi lasandu-le in urma ei. Incepuse sa alerge spre conac, ajungand destul de repede.
Era destul de sumar imbracata, dar in acel moment acel lucru era ultima varianta ce ii mai pasa.Vantul ii biciuia chipul, dar nu il baga in seama, simtind un nod in stomac.
Ajunse in fata conacului si deschise incet usile mari, aceastea deschizandu-se cu un scartait puternic.Bruneta inainta calma, stergandu-si lacrimile si inaintand spre fostul salon.Acolo era refugiul ei, chair daca era periculos sa se afle singura, in acel moment nu ii pasa de nimic.Se aseza la pianul prafuit si incepuse sa cante.
Era o melodie trista, dar pe care o iubea atat de mult incat lacrimile continuau sa i se prelinga pe obraji.Acea melodia i-o canta fratele ei cand era mica.Isi musca incet buzele, continuand sa cante fara sa ii mai pese ce se intampla in jurul ei.Vocea ei suna incet si dulce, dar calma si linistita in acelasi timp.
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Somebody i used to know Empty
PostSubject: Re: Somebody i used to know   Somebody i used to know Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 4:13 pm

Noaptea... cea mai frumoasa parte a zilei pe care Kane pur si simplu o adora. Nu putea sa doarma, nu era facut ca sa doarma si in nici un caz nu vroia sa rateze o asemenea noapte cu Luna plina cand totul din jurul lui devenea atat de misterios si de frumos incat ii fura parca inima. Pierdut in intuneric, stand pe un fotoliu din imensul salon ce era partial luminat in zona pianului de catre razele Lunii ce isi croiau drum prin sticla geamurilor imense. Nici un zgomot care sa-l deranjeze din mediatia sa eterna, nici n suflet care sa-i atraga atentia sau care sa-i provoace repulsie asta pana cand, auzul lui fin ii dadu de stire ca cineva alearga, se indreapta spre conac, din ce in ce mai aproape de el. Mirosul il instiinta ca cineva cunoscut, cineva drag lui intra in conac iar ochii nu il tradara in legatura cu identitatea acelei persoane. O urmari atent cu privirea, fara a se da de gol, fara a-si face simtita in vre-un fel prezenta, ascultand ceea ce fata canta, ranjind in coltul gurii atat de tipic lui. Isi inchise lent ochii, ca apoi sa ii redeschida si sa lase la iveala tenta lui de cenusiu ce stralucea in intuneric ca ochii unei pisici.
-Eu ti-am zis sa te muti cu mine ca sa scapi de el insa tu esti mult prea incapatanata ca sa ma asculti.
Isi lasa in cele din urma voacea usor groasa, insa foarte impunatoare, sa se faca auzita in timp ce privea inspre directia fetei, analizand-o mult mai atent.






Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Somebody i used to know Empty
PostSubject: Re: Somebody i used to know   Somebody i used to know Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 4:18 pm

Recunoastea acea voce dintr-o mie si zambetul ii venise pe buzele rosi. Se intoarse privindu-l.Nu stia de cat timp era acolo, dar banuia ca era inainte ca ea sa ajunga acolo.Zambi in continuare, oprind brusc acea melodie si ridicandu-se calma de la pian mergand spre el.
- Si acum regret enorm ca nu m-am mutat cu tine cand am avut ocazia. murmura.
Se aseza in bratele lui calma si privindu-l atent. Se schimbase, dar nu atat de mult pe cat ar fi crezut, dar asta nici ca era acum important.
Se apropie incet de el si il saruta incet pe obraz priivndu-l in acei ochi ce o faceau sa se piarda cu fiecare secunda ce trecea.
-Stii bine ca sunt incapatanata si nu ascult. sopti privindu-l.
Ii atinse usor obrazul cu degetele fine si calde. O citea atat de bine, nu era moment in care sa nu stie daca ceva nu era in regula, si intr-un fel ura asta pur si simplu ura faptul ca o citea atat de usor.
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Somebody i used to know Empty
PostSubject: Re: Somebody i used to know   Somebody i used to know Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 4:26 pm

Isi puse o mana pe mijlocul ei atunci cand aceasta se aseza in bratele lui, pastrandu-si ranjetul seducator insa si usor malefic pe buze. O privea fix in ochi, parca incercand sa creeze o anume vraja prin care sa o cucereasca, prin care sa o faca o sclava a dragostei pe care i-o purta inca de ceva timp. Dadu afirmativ din cap, chicotind usor la spusele acesteia.
-Sa sti ca propunerea inca este valabila. Casa mea inca este destul de mare doar pentru o singura persoana si inca nu mi-ar strica compania cuiva... asa ca tine.
Accentua acel ''ca tine'' intr-o maniera usor perversa caci, in opinia lui, fata era de-a dreptul de vis, detinand un corp si o frumusete ce mereu l-a bulversat in cele mai ciudate moduri posibile. O lasa sa se joace cu degetele pe obrazul lui dupa ce-i oferii acea scurta sarutare, oftand adanc.
-Da, stiu chiar foart bine asta. Poate mai bine ca oricine din intreaga asta planeta.
Si chiar o cunostea mai bine decat oricine, avand in vedere ca in mare parte din copilaria fetei Kane a fost prezent. Putea spune ca o cunostea chiar dinainte sa se nasca, poate ca si din cauza asta o iubea atat de mult.




Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Somebody i used to know Empty
PostSubject: Re: Somebody i used to know   Somebody i used to know Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 4:32 pm

Chicoti incet si il privi urat cand incepuse sa se uite asa la ea. O prindea in acea vraja, facand-o sa se indragosteasca mai mult de el. Ii convenea, il iubea pe naiba nimic din toate astea nu mai contau. Il privi in ochi si incepuse sa isi muste usor buza inferioara intr-un mod pervers.
- Mi-ar face placere sa ma mut cu tine. sopti aporpiindu-se mai mult de el.
Arata ca si cum ar fi vrut sa il sarute, dar nu o facuse, doar micosare distanata dintre ei doi privindu-l atenta in acei ochi superbi ce o faceau sa se piarda pur si simplu, sa nu mai gandeasca logic. La naiba ar fi vrut sa il sarute, dar se abtinu continua sa isi muste buzele in acel mod pervers.
- Stiu ca ma cunosti mai bine ca oricine. spuse chicotind incet.
Nimeni altcineva nu o cunostea , doar el o stia atat de bine si intr-un fel sau altul era bine cel mai bine. Nu se mai vazusera de ceva vreme, dar ii lipsise.
-Stii, mi-a fost dor de tine...spuse degetele ei lungi de pianista incepuse sa se plimbe pe pieptul lui acum.
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Somebody i used to know Empty
PostSubject: Re: Somebody i used to know   Somebody i used to know Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 4:40 pm

Ranji larg cand aceasta in sfarsit accepta sa se mute cu el, fiind chiar timpul sa o faca. Nu intelegea cum de a avut atata rabdare cu pustoaica asta si cum de a ajuns el sa se roage de cineva, insa se parea ca viata are rezervate multe surprize la care nici macar nu te astepti.
-Asa e mult mai bine. Macar pentru o clipa ti-a venit si tie mintea la loc in capusorul ala dragut al tau.
Uneori putea fi atat de rau cu ea avand in vedere ca adora sa o cicaleasca si sa o enerveze caci era tare draguta in acele clipe. Observa dorinta acesteia de-al saruta insa nu avea de gand sa faca el ''primul pas'', ci doar sa o mai cicaleasca inca putin.
-Sti, daca vrei sa ma saruti ar fi trebuit sa o faci deja. Sau iti este cumva rusine? Nu ar putea fi asta avand in vedere multitudinea de ori in care te-am vazt goala, in care te-am avut in patul meu iar corpurile noastre au fost conectate insa, oare ce sa fie atunci?
Intreba el prefacandu-se foarte ganditor si intrigat de raspunsul pe care incerca sa-l afle, abtinandu-se totusi sa nu inceapa sa rada caci altfel s-ar fi trezit cu o urma rosie si frumoasa pe chipul lui alb.





Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Somebody i used to know Empty
PostSubject: Re: Somebody i used to know   Somebody i used to know Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 4:44 pm

-Tot timpul am avut minte, dar tu ai vazut doar partea aceea nebuna care actioneaza fara cap mai tot timpul. spuse scotand limba la el.
Marai cand ii auzi cealalta replica privindu-l urat si il lovi in umar , dar nu se ridica. Desi in mod normal, ar fi facut urat se abtinu sa ii spuna cateva cuvinte de dulce in acel moment. Il privi fiind la fel de aproape de el.
-Poate vrei o palma si nu stii cum. intreba pe un ton inocent si privindu-l in ochi.
Isi amintea perfect de cate ori o avusese in pat si toate cele, dar asta nu insemna ca trebuia sa fie asa, calcand-o pe bruneta pe coada.
Ii arunca o privire urata, dar si perversa in acelasi timp. Il vroia, din nou.Ii ducea dorul si totusi nu prea arata acest lucru.
-De ce esti asa de sigur ca vreau sa te sarut? intreba privindu-l fiind chiar relaxata in bratele lui si departandu-se de chipul acestuia.
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Somebody i used to know Empty
PostSubject: Re: Somebody i used to know   Somebody i used to know Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 4:51 pm

Incepu sa rada cand fata aduse vorba de acea palma, stiind ca oricum nu o lasa inima ca sa dea in el, nu la fata macar. Dadu negativ din cap, scotand sunete de ''tsk tsk tsk'' pentru ultima replica a acesteia, motivele fiind destul de clare, evidente chiar.
-Hmmm....oare cu ce sa incep? Iti musti buzele in prostie si stiu ca asta nu este ticul tau, cand m-ai sarutat pe obraz ai facut-o intr-un loc foarte apropiat de buzele mele, avand in vedere ca am facut-o si ca stiu ca ma iubesti chiar iti doresti un sarut din partea mea si cine stie, poate chiar si mai mult si faptul ca inca nu te-ai ridicat din poala mea si ca stai atat de relaxata te cam da de gol. Am dreptate sau nu, scumpa mea Isabella?
Pe buze purta un ranjet larg, victorios, stiind ca avea dreptate. Era mult prea evident ca sa se insele si in fond, si el simtea aceleasi lucru pentru ea insa nu putea sa-si stapaneasca ''setea'' nebuna de a o tachina. Nu s-au mai vazut de mult timp si Kane era totusi un vampir, o fiinta diabolica a noptii ce avea mania de-a tachina fetele dragute. Nu era deloc vina lui, ci Mama Natura fusese prea cruda cu el.




Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Somebody i used to know Empty
PostSubject: Re: Somebody i used to know   Somebody i used to know Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 4:55 pm

Marai cand il auzi si se ridica din bratele lui privindu-l urat, trantindu-se pe canapea, intinzandu-se mai exact si privind tavanul.
-Nu nu ai dreptate. Nu ne-am mai vazut de mult si sa imi musc buzele este un nou tic de al meu, si ca te-am sarutat pe obraz aproape de buze a fost doar o greseala. Si de ce esti tu asa de sigur ca te iubesc cand nu am zis-o niciodata?Si in plus tot timpul am stat relaxata in bratele tale. spuse serioasa si fara sa il priveasca.
Nu ii convenea chiar deloc cand avea dreptate si ca deobicei din nou avea atat de multa dreptate incat o facea sa ii vina sa dea cu ceva dupa el.
-Ce imi vine acum sa te bat. spuse privindu-l inocenta.
Incepuse sa isi muste iar buzele si injura in acel moment in cel mai rau mod posibil, opdindu-se din acel gest idiot.
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Somebody i used to know Empty
PostSubject: Re: Somebody i used to know   Somebody i used to know Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 5:01 pm

O lasa sa se ridice si incepu sa chicoteasca de-a dreptul amuzat, rivind spre noua locatie a ftei. Daca exagerase? Chiar deloc, ci din cotra! o luase cu usurelul avand in vedere adevarata lui capacitate de-a tachina pe cineva. Daca vroia sa-l omoare? Cu siguranta vroia asta si pana si el era constient. Noroc ca era vampir si nu murea el c una, cu doua.
-Haide sa recunoasteam Isabella: sunt prea irezistibil ca sa nu iti doresti toate lucrurile alea.
Incepu sa rada intr-un mod de-a dreptul hilar, insa nu rautacios ca sa o enerveze si mai rau pe fata, ci mai degraba radea de el insusi. Se ridica in cele din urma de pe fotoliu, apropiindu-se de ea, sprijinindu-se in maini deasupra ei.
-Tu sti ca eu t iubesc si eu stiu ca tu ma iubesti si nu am nevoie de cuvinte ca sa mi-o dovedeasca. Te cunosc inca de cand erai in pantece si cateva luni nu sunt suficiente ca sa te schimbi in ochii mei. Daca nu te-as fi iubit, nu as fi stat langa tine, daca nu m-ai fi iubit nu mi te-ai mai fi oferit iar eu nu te-as mai fi acceptat, nu?
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Somebody i used to know Empty
PostSubject: Re: Somebody i used to know   Somebody i used to know Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 2:35 am

Ura cand avea dreptate, nu stia de ce , dar da avea dreptate in tot ce spusese, dar nu vroia sa recunoasca, desi era cat se poate de adevarat.Il prinse usor de tricou schitand un mic zambet si tragandu-l putin mai aproape de ea.
-De ce trebuie sa ai tot timpul dreptate? intreba retoric.
Stia ca nu aveau nevoie de vorbe ca sa stie ca se iubesc, dar totusi tot nu ii convenea, desi cuvintele lui o cam atinsera.
Nu mai statuse pe ganduri, tragandu-l tot mai aproape pana ce il saruta pe bune. Nu mai conta nimic in acel moment, doar acel sarut nevinovat, sau care cel putin asa parea.Isi inchise incet ochii continuand sa il sarute, tinandu-si degetele inclestate pe tricoul lui.
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Somebody i used to know Empty
PostSubject: Re: Somebody i used to know   Somebody i used to know Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 5:26 am

-Pentru ca sunt eu, si pentru ca sunt vampir.
Ii facu scurt cu ochiul ca apoi sa ii accepte sarutul, fara a-i mai pasa de absolut nimic. Isi strecura o mana sub tricoul ei, dandu-i-l jos, avand de gand sa o faca din nou al lui chiar in acel loc. Nimeni si nimic nu aveau sa-i deranjeze, sa-i opreasca; totul avea sa fie perfect cum fusese odata. In scurt timp o lasa numai in lenjeria intima, mutandu-si buzele pe gatul ei, incepand sa se joace excitant cu limba pe acesta, scriindu-si chiar numele pentru a-i dovedi fetei ca ii apartinea numai si numai lui si asa avea sa fie de-acum incolo. Isi puse o mana pe pulpa ei, incepand sa o maseze, strangandu-i carnea intre degete.
-Mmmmm...ma innebunesti din ce in ce mai mult. Simt ca sunt in stare sa te mananc de vie.





Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Somebody i used to know Empty
PostSubject: Re: Somebody i used to know   Somebody i used to know Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 6:24 am

Zambi cand ii auzise replicile.Ramase uimita cat de repede o dezbracase, dar pentru ea nu conta acest lucru chiar deloc. Nu ii pasa ca se aflau in vechiul conac.Vroia sa fie din nou a lui si si lasase capul pe spate lasandu-l sa o sarute icnind incet cand incepuse sa o linga usor pe gat scriindu-si numele.
-Iti apartin si tot timpul va fi asa. sopti zambind usor.
Nu intelegea de ce sau cum, dar pur si simplu doar pe el il vroia simtind acea placere cand mana lui ii mangaie usor pulpa.
Simtea fiori placuti, cutremurandu-si usor corpul din cauza placerii.Si asta era doar inceputul.
-Si tu ma innebunesti, cu totul . sopti usor extaziata de la saruturile lui.
Ii desfacuse camasa, destul de repede scapandu-l de ea si incepand sa isi treaca usor unghile pe pieptul lui, cobotand usor spre abdomen. Ajunse la blugi si incepue sa ii desfaca incet zambind si muscandu-si incet buzele.
Back to top Go down
Sponsored content





Somebody i used to know Empty
PostSubject: Re: Somebody i used to know   Somebody i used to know Icon_minitime

Back to top Go down
 
Somebody i used to know
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sang de Lune :: Înafara orașului :: Conacul părăsit-
Jump to: