Sang de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Real RP
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Beautiful Dangerous

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 7:48 am

Trebuia sa ii tina unei prietene locul si ura chestia asta.De ce trebuia sa lucreze neaparat la bordel?Nu isi putuse gasi alt loc de munca?Doar sa danseze provocator in fata unor disperati?
Statea in spate, schimbandu-se in cele mai provocatoare hainele posibil si cizme cu toc cui. Ura asta, ca o avea la mana cu unele chestii.De ce ea?
-Te urasc...murmura bruneta nervoasa.
Statea rezemata de perete asteptand sa intre pe scena si sa scape cat mai repede de acolo. Se mai prostise ea cu chestii de genul, dar doar dansa si nimic mai mult.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 7:52 am

Stramba din nas simtind sutele de mirosuri scarboase plutind in aer. Nu intelegea de ce il dusese amicul sau acolo, cand ar fi putut sa mearga in alta parte. Ii era pur si simplu scarba de locul ala si de toti oamenii din el.
-Hai sa ne asezam acolo. zise tipu aratand spre doua scaune. Se indreptara spre acel loc si se asezara, lui Ash venindu-i sa isi puna o gluga pe cap ca sa nu fie vazut. Nu era ca si cum se aflau acolo cunoscuti insa totusi...
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 7:55 am

I se spusese numele mic si inainta pe scena, avand acel zambet diabolic pe chip, dulce , dar pervers in acelasi timp.Cand il vazuse pe Ash aproape de scena, inlemni pe moment.
,, La dracu... " se gandi.
Inainta intr-un final, intr-un mod sexy si se prinse de bara, incepand sa danseze, intr-un mod cat se poate de obscen facand toti barbatii sa saliveze dupa corpul ei.Purta un fel de corset negru scurt ce ii punea sanii in evidenta si ciorapi negri de plasa.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 7:58 am

Cand o vazu pe Isabella, mai-mai ca nu se inrosise la cati nervi avea.
-Zau. zise sec apoi il privi pe Ryan nervos, incepand sa il injure ca il audsese acolo.
O privi pe Isabella cum dansa, incercand sa para indiferent, fara a arata vreo expresie pe chip, avand mainile in san. Spre deosebire de toti barbatii care fluierau si toate cele, el era singurul care statea pur si simplu.
Acum avea o parerea extrem de proasta despre Isabella.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 8:01 am

Il privi pe Ash si sopti un ,, nu e ceea ce crezi " stiind ca acesta o va auzi. Nu vroia sa aiba o parere proasta depsre ea, nu era angajata acolo chiar deloc. Stia cum mergeau lucrurile in bordel, dar totusi nu ii placea.
Nu avea nici o expresie in ochi, doar zambea pervers, chiar daca nu ar fi vrut sa se afle acolo chiar deloc. Chiar si prietenului brunetului o fluiera pe bruneta, dar nu il bagase in seama.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 8:36 am

Cand isi auzi prietenul fluierand la Isabella se incrunta.
-Taci dracului sau iti dau un pumn de cazi cu tot cu scaun. spuse printre dinti iar apoi continua sa se uite la Isabella, avand aceeasi expresie.
Cica nu era ceea ce credea el. Oh ba da.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 8:38 am

Termina repede si disparu de pe scena la fel de repede.Ura toata chestia aceea si avea sa isi fugareasca prietena cat de curand.Statea in spate, incepand sa se schimbe in hainele ei normale .Adica o pereche de blugi lungi pe picior si un tricou. Se incalta cu vechii ei conerverse si ofta incet.Ura ca fusese Ash acolo, sa o vada asa.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 8:41 am

-Bine. Ai vazut ce ai vrut sa vezi. Plecam acum? il intreba Ash deja pierzandu-si capul si rabdarea.
-Hei, calm. Am ceva treaba pana la etaj. Ti-ar placea si tie.
-Nu mersi. Nu-mi plac curvele. spuse taios si isi comanda un cocktail alcoolic de la bar.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 8:42 am

Iesise din spate, si merse direct la Ash vrand sa vorbeasca cu el.
-Nu lcurez aici. spuse serioasa privindu-l.
Putuse sa vada cat de nervos fusese cand o vazuse pe scena, dar nu a avut ce face ii fusese datoare fetei si trebuia sa se revanseze. Si in plus nici macar nu se dezbraca, doar dansase atat.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 8:45 am

Isi muta privirea spre ea si isi intoarse apoi capul spre bar, asteptandu-si bautura.
-N-a zis nimeni ca-mi datorezi o explicatie. zise pe un ton rece. Oricum, din moment ce te-am vazut, degeaba imi spui ca nu lucrezi aici. adauga luandu-si apoi cocktail-ul si se aseza pe un scaun inalt de la bar.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 8:49 am

-A trebuit sa fac o favoare Ash, nu sunt asa si o stii prea bine.Nu imi vine sa cred ca ma crezi una dintre curvele de aici. spuse nervoasa.
Il credea diferit si stia ca ii lasase o impresie proasta in acel moment, dar nu asta ii fusese intentia.Trebuia sa se revannseze si nu avea ce face.
Ofta muscandu-si buzele si il privi.
-Imi pare rau ca te-am facut sa iti schimbi parerea. spuse luand-o spre iesire.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 8:53 am

O lasa sa plece. Nu ii mai pasa de ea. Orice ar fi spus, pentru Ash nu reprezenta absolut nimic, oricat de sincera fusese ea. In jumatate de ora, langa el aparu prietenul lui care era euforic. Brunnetul isi dadu ochii peste cap si il lua de gulerul tricoului, tragandu-l dupa el spre iesire, mai-mai sa-l ia la bataie ca ii stricase sera aducandu-l acolo. Daca nu s-ar fi dus la acel bordel, nu ar fi vazut-o pe Isabella...pe care o si vazuse plecand probabil spre casa.
-Boule, du-te dupa ea. zise amicul lui razand. Ash se incrunta la el apoi aparu in cateva clipe langa bruneta.
-Si...te-ai distrat in seara asta? intreba bagandu-si mainile in buzunar.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 8:57 am

Mergea plictisita spre casa cu gandul departe, dar se sperie cand il auzi pe Ash.Isi intoarse privirea spre el , gen ,, ce cauti aici? " , dar nu ii raspunse pe moment.
-Nu. A fost una dintre cele mai rele seri pe care le puteam avea.Multumit? intreba plictisita si rece.
Se comrpota la fel ca si el, nu se arunca in brtele lui sa ii explice ca nu era curva, daca o credea bine daca nu nu avea ce face.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:35 pm

-Pe scena te simteai bine, aparent. spuse razand continuand sa mearga naiba stie incotro, insa mergea. Dintr-odata se opri si o saruta brusc pe Isabella avand o mana pe talia ei. Nu vroia sa ii mai dea explicatii, o sarutase pentru ca da, asa avusese chef si asa ii venise pe moment.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:40 pm

-Aparentele inseala.Nu m-am simtit bine pe scena, m-am simtit ca o tarfa , dar ma tin de cuvant tot timpul. spuse oftand incet.
Cand o saruta ramase ca traznita.Nu stiuse pe moment cum sa reactioneze, dar ii raspunse la sarut punandu-si mana pe obrazul lui si iinchise incet ochii.Nu cerea explicatii, nu avea nevoie in acel moment de nici o explicatie de ce o sarutase.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:45 pm

-Indiferent daca lucrezi sau nu acolo, te iubesc. spuse oftand apoi. Iata ca o spusese. Fara ca macar sa se gandeasca. Spusese exact ceea ce simtea, din cate isi putea da seama caci da, intre ei doi era ceva mai mult, asa cum spusese si vanatorul de vampiri atunnci cand ii intalnise in padure.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:48 pm

Ramase ca traznita.Mai avea multe surprize pentru ea.Zambi dulce, privindu-l in ochi.
-Nu lucrez acolo. Si, si eu te iubesc. sopti privindu-l in ochi.
Se simtea bine cu el, in bratele lui simtindu-se protejata. Zambi incet si il saruta din nou tinandu-si mainile pe dupa gatul sau.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:52 pm

Zambi slab cand aceasta ii spusese ca si ea il iubea. Bine, acum se intreba de ce nu putuse sa i-o spuna ea dinainte si il lasase pe el sa faca primul pas. Se tachinasera ca doi prosti fara sa stie de fapt ce simteau unul pentru celalalt.
O lasase in fata casei ei si ii zambi, sarutand-o scurt si apasat.
-Ma duc sa vanez. ii spuse iar apoi adauga: Noapte buna.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:54 pm

Il prinse de mana privindu-l.
-Hraneste-te cu sangele meu, te rog nu pleca. sopti privindu-l rugatoare.
Nu ii pasa, vroia sa se hraneasca cu sangele ei , il iubea foare mult, deci nu o deranja chiar deloc sa ii dea sangele ei.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 12:58 pm

Ofta, dandu-si ochii peste cap.
-Nu vreau sa ma hranesc cu sangele tau. Ne vedem maine. zise si se indeparta de ea.
Nu vroia in niciun caz sa o raneasca, mai ales sa se hraneasca cu sangele ei. Nu putea sa faca asta.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 1:01 pm

-Haidee Ash, voi fi bine. spuse oftand incet.
Cand acesta pleca bruneta ofta incet. Urca in camera ei si se schimba in ceva mai comod iesind pe balcon apoi.
Vroia ca acesta sa fie cu ea, nu sa doarma singura, dar acum era prea tarziu sa il mai opreasca.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 1:18 pm

Se opri. Mirosul ei intr-adevar era de o mie de ori mai placut decat cele din padure. O lua in brate si in cateva clipe ajunsera in vila lui Ash. Fara sa mai stea pe ganduri isi infipse coltii in gatul brunetei simtind gustul sangelui ei.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 1:21 pm

Nu intelegea de ce o luase atat de brusc ducand-o in vila lui, dar cand isi baga coltii in gatul ei tipase. Nu de spaima, de durere.Nu ii spusese nimic, doar o facuse pur si simplu, dar nu se opuse. Isi aminti de replica lui, ca isi duce tot timpul victimele la el , dar lasase acest lucru deoparte acum fiind calma si inchziand ochii muscandu-si buzele.
Back to top Go down
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 6:59 am

Continua sa se hraneasca cu sangele ei, nemaiputand sa se opreasca, insa o facu pana la urma, nevrand ca bruneta sa pateasca ceva si isi trecu limba peste locul muscat. O lasa apoi pe pat usor, stiind ca se simtea slabita.
-O sa te simti bine dupa ce vei mai manca. spuse stand in fund langa bruneta si privind-o, oftand apoi.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 8:08 am

Incepuse sa ameteasca, dar avea incredere ca Ash se va opri pana la urma.Isi musca buzele din cauza durerii , dar cand se opri ofta incet simtind patul moale apoi.
-Si trebuia sa ma aduci la tine? Puuteai sa te hranesti si la tine. Spuse usor amuzata.
Nu prea ii ardea atunci de glume,dar inca o mai durea gatul.
- Voi fi bine, nu mi-e foame. Spuse zambind incet si privindu-l.
Back to top Go down
Sponsored content





Beautiful Dangerous Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous Icon_minitime

Back to top Go down
 
Beautiful Dangerous
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sang de Lune :: Orașul :: Bordel-
Jump to: